دانلود سریال یاغی

گل گهری ها روز سه شنبه در زمین کمپ الیاف جمع شدند و بازیکنان و کادرفنی تست های مربوط به کرونا را انجام دادند. آن ها وقتی فهمیدند که تاریخ برگزاری مسابقه مشخص نیست نیز به خانه هایشان رفتند. علیرضا ابراهیمی کاپیتان تیم گل گهر در این رابطه گفت: ما آزمایش های کرونا و قند خون و … مسایلی از این دست را انجام دادیم. خوشبختانه هیچکدام از بازیکنان گل گهر کرونا ندارند و تست همه منفی بوده است.

او درباره اینکه گفته می شود برخی تیم ها تمریناتشان را شروع کرده اند گفت: من فکر می کنم اگر تیمی هم این کار را بخواهد بکند نهایتا یکی دو روز بتواند چون شرایط طوری است که رسانه ها و مسئولان خیلی زود متوجه می شوند. ما خودمان برای تست رفتیم و لباس تمرین هم پوشیده بودیم اما وقتی دیدیدم اجازه نداریم بدون تمرین رفتیم.

کاپیتان تیم گل گهر در ادامه گفت: من فکر می کنم تمام بازیکنان تمرین اختصاصی می کنند چون هیچ ورزشکار حرفه ای نمی تواند بیشتر از سه روز تمرین نکند. او افزود: به شخصه خیلی دوست دارم بازی ها شروع شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.