دانلود سریال یاغی

یوفا اعلام کرد این اتحادیه تاکنون هیچ تصمیمی درباره نحوه و زمان برگزاری دیدارهای مرحله نهایی لیگ قهرمانان اروپا نگرفته اما گزینه‌های مختلفی را در اختیار دارد. کمیته اجرایی اتحادیه فوتبال اروپا در جلسه 17 ژوئن (28 خرداد) تصمیم نهایی را اتخاذ خواهد کرد.

پیش از این روزنامه بیلد آلمان اعلام کرد کشورهای روسیه آلمان و پرتغال آماده میزبانی از دیدارهای تجمیعی مرحله نهایی لیگ قهرمانان اروپا با توجه به شیوع ویروس کرونا هستند.

 

 

 

 

سرویس رسانه‌ای اتحادیه فوتبال اروپا در این رابطه به خبرگزاری تاس روسیه گفت:« کارگروه ویژه‌ای با حضور نمایندگان لیگ قهرمانان و باشگاه‌های شرکت‌کننده در این رقابت‌ها تشکیل شده است. هدف از این کار تصمیم‌گیری درباره نحوه و زمان برگزاری لیگ قهرمانان اروپا است که به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شد. در حال حاضر گزینه‌های مختلفی وجود دارند اما در این مرحله هنوز هیچ تصمیمی اتخاذ نشده است.»

 

خبرگزاری فرانسه نیز اعلام کرده است کشور دریافت کننده میزبانی دیدار فینال فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا رقابت‌های مرحله یک‌چهارم و نیمه‌نهایی را نیز برگزار خواهد کرد.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.