به گزارش “مجله ایما”، او در این باره می گوید:« باشگاه هنوز پولی به من نداده و قسط سوم قراردادم را پرداخت نکرده است. برای گرفتن بلیت سفر به کرواسی و برای بازگشت به خانه‌ام پس از پنج ماه، از دوستم پول گرفتم که این خیلی بد بود. باشگاه به من احترامی نمی‌گذارد و این خیلی بدتر است. البته من احساس خوبی در بوشهر دارم، اما افراد باشگاه باید به من کمک کنند. من اینجا غریبه هستم و به کمک نیاز دارم. در قراردادم چهار بلیت رفت و برگشت دارم و پس از پنج ماه، می‌خواستم به خانه بروم. آنها پولی به من ندادند، برایم بلیت نگرفتند و از این بابت، ناراحت و عصبی هستم.»

 

میشو که جانشین عبدالله ویسی شده است در تعطیلات زمستانی با جذب چند بازیکن جدید از جمله اسماعیل شریفات به خوبی تیم را متحول کرده است. شاهین اگر چه در بازی پایانی با یک گل در برابر فولاد شکست خورد اما با نتایج خوبی که در بازی های دور برگشت گرفت به رده پانزدهم جدول صعود کرده و با توجه به فاصه کم امتیازی با تیم های بالای سر خود می تواند در جدول بازی ها باقی بماند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.