به گزارش “مجله ایما”، تیم ها به این دلیل تمرین می کنند که در شروع دوباره بازی ها از نظر بدنی در شرایط خوبی باشند. جالب اینکه بیشتر تیم ها در روز مسابقه که تعطیل شده است بازی دوستانه برنامه ریزی کرده اند. به طور مثال نساجی که قرار بود روز پنج شنبه در تبریز به مصاف تراکتور برود با توجه به لغو بازی ها در این روز با پارس جنوبی در تهران بازی دوستانه خواهد کرد و آن طور که خبر رسیده دیگر تیم ها هم در این روز بازی دوستانه انجام خواهند داد.

 

طبیعتا اگر قرار به انتقال ویروس کرونا در بازی رسمی باشد در بازی دوستانه هم این اتفاق رخ خواهد داد و اگر فعالیت ورزشی در چنین سطحی باعث انتقال ویروس کرونا می شود تیم های فوتبال حتی باید تمرینات خود را هم تعطیل کنند در غیر این صورت با رعایت مسایل بهداشتی بدون تماشاگر به میدان بروند.

 

البته سازمان لیگ برتر برنامه بازی های دسته اول را دوباره تدوین کرده است و این بازی ها از دوشنبه 19 فروردین دوباره از سر گرفته می شود. با این حساب هیچ بعید نیست بازی های لیگ برتر از هفته آینده دوباره از سر گرفته شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.