دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، ستاره کروات بارسلونا یعنی ایوان راکیتیچ طی یکی دو فصل اخیر روزهای پر فراز و نشیبی را در بلوگرانا پشت سر گذاشته و بارها زمزمه هایی درباره جدایی او از تیم کاتالانی به گوش رسیده است.

 

راکیتیچ در تابستان تا آستانه جدایی از بارسلونا نیز پیش رفت. او که از باشگاه های نظیر اینتر و منچستر یونایتد پیشنهاد داشت، نهایتاً تصمیم به ماندن در بارسا گرفت. با این وجود او در ابتدای فصل به یک نیمکت نشین محض زیرنظر ارنستو والورده تبدیل شده بود. با روی کار آمدن کیکه ستین اما اوضاع کمی برای ستاره کروات تغییر کرد و او بیشتر در ترکیب آبی اناری ها به کار گرفته شده است.

 

 

 

 

با وجود بهبود اوضاع راکیتیچ در بارسلونا نسبت به ابتدای فصل اما هنوز هم شایعاتی درباره احتمال جدایی او در تابستان آینده به گوش می‌رسد. در همین رابطه نشریه مارکا مدعی شده که باشگاه اتلتیکو مادرید مذاکرات خود را برای جذب ستاره کروات بارسلونا آغاز کرده است. در ادامه گزارش روزنامه اسپانیایی پیرامون این موضوع آمده است که اتلتیکو به دلیل سن بالای راکیتیچ قصد ندارد پول زیادی را برای او هزینه کند و به دنبال یک انتقال مقرون به صرفه است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.