دانلود سریال یاغی

“”، شیوع ویروس کرونا در نقاط مختلف اروپا باعث به تعویق افتادن مسابقات شده و هنوز مشخص نیست سرنوشت لیگ های معتبر اروپایی در این فصل چگونه رقم خواهد خورد. الکساندر چفرین مدعی شد یوفا به هیچ کشوری توصیه نکرده فصل را با شرایط فعلی به پایان برساند.

 

 

الکساندر چفرین گفت: “من دوباره اخباری جعلی دوباره دیده و شنیده ام که یوفا به سازمان لیگ های مختلف توصیه کرده که مسابقات را در حال حاضر تمام کرده و تیمی که در حال حاضر صدرنشین بوده را به عنوان قهرمان این فصل فوتبال معرفی کنند. می توانم بگویم که این اخبار درست نیست. هدف ما پایان دادن به لیگ ها بوده و ما چیزی شبیه به این راه حل را به هیچ اتحادیه یا لیگی توصیه نمی کنیم.”

 

این در حالیست که لوئیس روبیالیس، رئیس فدراسیون اسپانیا نیز هنوز در مورد نحوه به پایان رساندن فصل به قطعیت نرسیده است. او گفت: “من نمی توانم تضمین کنم که رقابت ها آنگونه که برخی ریسک کرده و گفتند قبل از 30 ژوئن تمام می شود، پایان خواهد یافت یا خیر. اما این ناعادلانه است که رقابت ها با رتبه بندی فعلی پایان یابد.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.