دانلود سریال یاغی

وینگر برزیلی یوونتوس در فصل جاری با مصدومیت های متوالی دست و پنجه نرم کرده است؛ موضوعی که باعث شد او اکثر بازی های این فصل یوونتوس را از دست بدهد و خارج از ترکیب تیم مائوریتزیو ساری باشد.

 

 

 

 

از طرفی اخیراً توتو اسپورت پیشنهاد کرده بود که یوونتوس برای موفقیت در جذب پل پوگبا پای ستاره برزیلی خود یعنی داگلاس کاستا را با معامله انتقال این بازیکن به تورین باز کند.

 

حالا و در همین رابطه اما کالچیو مرکاتو مدعی شده که سرمربی آرژانتینی اتلتیکو مادرید یعنی دیگو سیمئونه علاقه زیادی به سبک بازی داگلاس کاستا دارد و می خواهد این بازیکن را به وندا متروپولیتانو منتقل کند.

 

از طرف دیگر چند بازیکن اتلتیکو مادرید مورد توجه باشگاه یوونتوس قرار دارند که یکی از مهم ترین آنها هافبک غنایی روخی بلانکو یعنی توماس پارتی است. این در حالی است که پارتی یکی از ارکان تیم سیمئونه به حساب می‌آید و بعید به نظر می‌رسد سرمربی آرژانتینی راضی به جدایی او شود.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.