دانلود سریال یاغی

رحمان احمدی که اصالتا اهل استان مازندران است در گفت و گو با خبرنگار “مجله ایما” درباره افزایش سفرها به شمال کشور در روزهای شیوع کرونا در کشور عنوان کرد: متاسفانه این ویروس بیشتر از آنچه تصور می‌کردیم زندگی مان را تحت تاثیر قرار داده است و همه نگران هستیم. من فقط تعجب می‌کنم چرا اینقدر مردم برای سفر به شمال کشور تعجیل می‌کنند. در این روزها که اوضاع کشور خطرناک است چرا این سفرها تعدادشان زیاد شده است؟

وی ادامه داد: من خودم اهل شمال هستم و خیلی اوقات در استانم هستم اما این روزها در خانه‌ام در تهران نشسته‌ام و خانه نشینی را تحمل می‌کنم. مساله مهم اما چنین است که ما شمالی‌ها نگران خانواده‌هایمان هستیم و نمی‌دانیم چه باید بکنیم.

دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: در این مدت به چیزهایی فکر کردم. اینکه شمال و مردمش همیشه یک راه فرار از خستگی‌ها برای مردم بودند. مردمی که استرس‌های روزانه زیادی دارند، همواره از فشارهای گاه و بیگاه خودشان به شمال کشور پناه بردند و خستگی به در کردند. خیلی از مردم در جاده‌های شمال عاشق شدند، خیلی‌ها در جنگل‌های شمال تاب خوردند و کیف کردند. روی قایق، در دریا و جاهای دیگر خاطره ساختند، اما حالا هیچ کس به فکر مردم شمال نیست.

احمدی همچنین گفت:  همیشه ترافیک و گرانی سهم ما شمالی‌ها بوده اما با روی باز پذیرای مهمانان بوده‌ایم. چون می‌دانستیم این خاک صفابخش اعصاب خسته ملت مان است. حالا اما همین مردم به فکر مردمی که به آنها مدیون هستند، نیستند.

وی افزود: ما واقعا نگران سلامت خانواده‌هایمان هستیم و به واسطه تمام سال‌هایی که مردم شمال بی‌منت پذیرای مردم عزیز ایران بوده،

همیشه ترافیک و گرونی سهم ما شمالی ها بوده ولی با روی باز پذیراتون بودیم چون می دونستیم این خاک ضفابخش اعصاب خستتونه از همه می‌خواهم به شمال کشور سفر نکنند. هر 3 استان شمال به طور جدی در گیر کرونا شدند و تعدد مسافر در این شرایط می‌تواند مثل یک بمب ساعتی بیماری را تشدید کند. سفر به شمال کشور یعنی خود مردم می‌خواهند وارد خطر شوند. مردم گیلان، گلستان و مازندران به قدر کافی گرفتاری دارند و جایی برای اضافه شدن دغدغه جدید ندارند. پس لطفا در خانه‌هایتان بنشینید تا زنجیره انتقال کرونا قطع شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.