دانلود سریال یاغی

بعد از اظهارات حسن روحانی رییس جمهور مبنی بر اینکه از سرگیری فعالیت های ورزشی و به خصوص فوتبال بعد از عیدسعید فطر بلامانع است مسئولان ستاد مبارزه با کرونا در ورزش با هماهنگی سازمان لیگ به دنبال تعیین زمانی برای شروع تمرینات تیم های فوتبال بودند.

در این خصوص و طبق اخبار رسیده 30 اردیبهشت به عنوان زمان نهایی برای شروع تمرینات تیم های لیگ برتری فوتبال در نظر گرفته شده است. البته این مساله را ستاد مبارزه با کرونا در ورزش تصویب کرده و باید به تایید ستاد ملی مبارزه با کرونا در وزارت بهداشت برسد. در صورتی که وزارت بهداشت هم این تاریخ را تایید کند باشگاه ها از روز 30 اردیبهشت ماه تمرینات خود را آغاز خواهند کرد.

 

با این تفاسیر احتمالا مسابقات لیگ برتر نوزدهم از اوایل دهه سوم خرداد ماه شروع می شود. در این باره شنیده می شود سازمان روز 21 یا 22 خرداد را برای دیدار معوقه استقلال و فولاد در نظر گرفته اما هنوز این مساله قطعی نیست و باید دید طی روزهای آینده تصمیم نهایی مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ چه خواهد بود.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.