دانلود سریال یاغی

“” شیوع ویروس کرونا در سراسر اروپا باعث تعطیلی مسابقات و رقم خوردن مشکلات مالی فراوان از تیم های بزرگ مانند بارسلونا گرفته تا تیم های کم نام و نشان تر شده است. حالا اف سی سیون در اقدامی عجیب بازیکنانی که حاضر به پذیرش کاهش دستمزد در این مقطع نبودند را اخراج کرده است.

 

 

اف سی سیون 9 بازیکنی که حاضر به امضای توافق برای کاهش دستمزد در طول دوره بحرانی شیوع ویروس کرونا نبوده اند را اخراج کرده است. الکس سونگ بازیکنان سابق آرسنال و هافبک سابق فولام پتیم کاسمی از جمله بازیکنانی هستند که به این دلیل از اف سیون اخراج شده اند. لیگ سوئس از تاریخ 1 مارس پس از آنکه دولت تجمع بیش از 1000 نفر را ممنوع اعلام کرد به حالت تعلیق درآمده و مشخص نیست دوباره از چه زمانی آغاز خواهد شد.

 

اف سی سیون در لیگ 10 تیمی سوئیس در رتبه هشتم قرار داشته و چهار امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارد. هنوز 13 بازی تا پایان فصل باقی مانده و مشخص نیست در چه مقطعی روند عادی مسابقات از سر گرفته خواهد شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.