دانلود سریال یاغی

 

در دقایق ابتدایی دیدار یوونتوس قابل میلان اتفاقات مهیج و عجیبی رخ داده و بعد از ماه ها دوری هواداران در حال تماشای دیدار جذابی در نیمه نهایی کوپا ایتالیا هستند. در دقیقه 15 بود که بعد از کش و قوس های فراوان یوونتوس صاحب یک ضربه پنالتی شد اما بر خلاف انتظار کریستیانو رونالدو موفق به گلزنی شد و ضربه اش به دیرک برخورد کرد.

 

 

 

 

 

اما لحظاتی بعد از این اتفاق آنته ربیچ از زمین اخراج شد. این بازیکن بعد از ضربه کاراته ای به سینه دانیلو با کارت قرمز مواجه شد. جالب اینجاست که اورساتو ابتدا تصمیم داشت او را با کارت زرد جریمه کند اما به یکباره تغییر عقیده داد تا کارت قرمز مستقیم مقابل چشم آنته ربیچ دیده شود.

 

این خطای خشن با واکنش جالب برخی کاربران توئیتر مواجه شده است:

 

برخی از کاربان خطای آنته ربیچ در بازی امشب را با خطای شدید نایجل دی یانگ هافبک خشن تیم ملی هلند در فینال جام جهانی 2010 و ضربه عجیب او به قفسه سینه ژابی آلونسو در دیدار مقابل اسپانیا مقایسه کرده اند. صحنه ای که هاوارد وب از آن در عین ناباوری گذشت و به هافبک هلند کارت قرمز نداد.

 

 

برخی از دیگر کاربران خوش ذوق نیز ژست ستاره کروات روسونری را با بروسلی و یا ضربات مرسوم در بازی های کامپیوتری مقایسه کرده اند و مدعی شدند خطای ربیچ بیش از حد خشن بوده است.

 

 

 

اما یکی دیگر از کاربران نوشت در حالیکه به همه توصیه می شود برای عدم انتقال آلودگی کمترین تماس ممکن را داشته باشند ربیچ اینگونه به سمت بازیکن حریف حمله ور شده است.

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.