به گزارش “مجله ایما”، اینتر در فصل جدید با آنتونیو کونته دوباره به روزهای اوج خود بازگشته و در حال حاضر با دو بازی کمتر از یوونتوس صدرنشین نشین و با اختلاف ۸ امتیاز در رتبه سوم جدول قرار گرفته است. نراتزوری امیدوار است تا با پیروزی در بازی‌های عقب افتاده خود دوباره به کورس قهرمانی این فصل از رقابت های سری آ بازگردد.

 

یکی از ستاره های اینتر در فصل جدید لائوتارو مارتینز بوده است. این بازیکن آرژانتینی عملکرد فوق‌العاده‌ای در ترکیب نراتزوری ارائه داده و همین موضوع باعث شده که چشم باشگاه‌های بزرگ اروپایی و مهم تر از همه بارسلونا به دوخته شود. همچنین گفته می‌شود که لائوتارو گزینه اصلی سران بارسا در تابستان آینده خواهد بود.

 

 

 

 

با وجود شایعات فراوان درباره آینده لائوتارو مارتینز و برخی شایعات درباره بازیکنان دیگر این تیم اما رئیس اینتر عنوان کرده که این تیم ستاره های خود را به فروش نخواهد رساند. استیون ژانگ گفت: ” اینتر به عنوان یکی از بزرگترین باشگاه های جهان باید تمام تلاش خود را برای پیروز شدن در همه مسابقات انجام دهد. ما نمی خواهیم بازیکنان با استعداد و ستاره های خود را بفروشیم. همچنین قصد داریم بهترین استعدادها را از سراسر دنیا جذب کنیم.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.