مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

به گزارش “مجله ایما”، مسعود شجاعی که در دیدار تراکتور با گل گهر سیرجان با کارت قرمز داور مواجه شد، بعد از تشکیل جلسه کمیته انضباطی 3 جلسه دیگر محروم شد تا مسئولان باشگاه نسبت به این حکم اعتراض کنند.

بعد از دیدارتراکتور و گل گهر شجاعی یک استوری اینستاگرامی هم منتشر کرد که کمیته انضباطی این استوری را به منزله افترا به مهدی سیدعلی داور آن بازی تلقی کرد. از این رو از شجاعی خواست تا به فدراسیون برود و توضیحاتش را ارائه دهد اما با توجه به شیوع کرونا کاپیتان تراکتور این کار را نکرد تا کمیته انضباطی شخصا حکم صادر کند.

حالا اما مسئولان تراکتور نامه نگاری های لازم با کیته استیناف را انجام دادند و امید دارند محرومیت شجاعی بخشیده شود. کاپیتان تراکتور مقابل پارس جنوبی هم غایب بود و هنوز دو جلسه از محرومیتش باقی مانده است. از این رو آنها امیدوارند بتوانند مجوز بازی شجاعی را از استیناف برای دیدار این هفته با نساجی مازندران بگیرند و محرومیتش را به حالت تعلیق در بیاورند

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.