به گزارش “مجله ایما”، شیوع ویروس کرونا به یکی از بزرگ‌ترین دردسرهای فوتبال ایتالیا طی روزهای اخیر تبدیل شده است چراکه باعث شده تعداد زیادی از مسابقات فوتبال به تعویق بیفتد؛ موضوعی که یک دردسر بزرگ را برای مسئولان فوتبال ایتالیا به وجود آورده است.

 

شب گذشته بود که اعلام شد دیدار بین دو تیم یوونتوس و میلان به دلیل جلوگیری از گسترش ویروس کرونا لغو شده و به زمان دیگری موکول شده است. پیش از این نیز دربی حساس ایتالیا از سری مسابقات سری آ بین دو تیم یوونتوس و اینتر نیز به تعویق افتاده بود.

 

 

 

 

دقایقی پیش و در همین رابطه فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرد که دیدار برگشت بین دو تیم ناپولی و اینتر در چهارچوب مرحله نیمه نهایی رقابت های کوپا هم ایتالیا به تعویق افتاده است. دیداری در بازی رفت با پیروزی ۱-۰ ناپولی در سن‌سیرو خاتمه یافته بود.

 

با این تفاسیر به نظر می‌رسد که مسئولان فوتبال ایتالیا با توجه به افزایش دیدار های به تعویق افتاده کار دشواری برای پایان دادن رقابت های این فصل خواهند داشت چرا که تیم ملی این کشور نیز باید در تابستان آینده در مسابقات یورو حاضر شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.