دانلود سریال یاغی

پس از شیوع کرونا و تعطیلی فوتبال در قاره اروپا از شنبه گذشته رقابت های بوندسلیگا از سر گرفته شد و در اسپانیا و ایتالیا نیز تیم ها تمرینات خود را شروع کرده اند. قرار است به زودی تمرین تیم های انگلیسی نیز شروع شود.

یوفا چندی پیش اعلام کرد که اولویت این نهاد به اتمام رسیدن لیگ های داخلی است؛ با این حال برخی کشورها همچون هلند فرانسه و بلژیک لیگ خود را نیمه تمام گذاشتند.

 

 

 

 

پس از به اتمام رسیدن لیگ ها اتحادیه فوتبال اروپا در صدد است تا ادامه لیگ قهرمانان و لیگ اروپا را برگزار کند. به این منظور قرار است 28 خرداد جلسه اعضای یوفا برگزار شده و در این مورد تصمیم گیری شود. فوتبال زمانی تعطیل شد که هنوز 4 بازی دیگر از یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باقیمانده بود.

طبق ادعای آاس یوفا در نظر دارد تا پس از مشخص شدن تکلیف 4 تیم دیگر  صعود کننده دور یک چهارم را به صورت تک بازی و در زمینی بی طرف برگزار کرده و نیمه نهایی نیز به صورت مجتمع در استانبول به انجام برسد. این ایده آل ترین سناریو برای به پایان رساندن لیگ قهرمانان در حداقل زمان ممکن است.

تاریخ ادامه لیگ قهرمانان نیز 8 آگوست(18 مرداد) و برای لیگ اروپا نیز 6 آگوست(16 مرداد) پیش بینی می شود.

باید دید در اجلاس پیش روی یوفا در نهایت تصمیم نهایی چه خواهد بود.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.