به گزارش “مجله ایما”، رئال مادرید در دیدر حساس و تعیین کننده ابتدای هفته موفق شد با دو گل بارسلونا را مغلوب کرده و دوباره در صدر جدول لالیگا قرار گیرد. وینیسیوس جونیور، ستاره برزیلی و جوان رئال مادرید موفق شد گل اول تیمش را به ثمر رسانده و جشن شادی همیشگی کریستیانو رونالدو، بهترین گلزن تاریخ این باشگاه را در مقابل او که در جایگاه ویژه برنابئو نشسته بود اجرا کند. اما حالا وینیسیوس جونیور مدعی شد نمی دانسته رونالدو در ورزشگاه حضور دارد.

 

 

وینیسیوس جونیور گفت: “در حقیقت من نمی دانستم که کریستیانو رونالدو در ورزشگاه است و حتی در تصورم نبود مثل رونالدو جشن بگیرم، فقط در همان لحظه گلزنی بود که این فکر به ذهنم خطور کرد. فکر می کنم شاید ناخودآگاه حس کرده ام رونالدو در ورزشگاه حضور دارد.

 

به محض اینکه بازی تمام شد، رئیس باشگاه فلورنتینو پرز به من گفت که کریستیانو رونالدو در استادیوم بوده و من خوشحالم که همانطور که رونالدو همیشه به رئال مادرید کمک می کرد، من نیز توانستم در ال کلاسیکو چنین کاری کنم.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.