دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، بسیاری کیلیان امباپه و ارلینگ هالند را دو ستاره دارای بالاترین شانس برای تصاحب عناوین فردی در یک دهه آینده می دانند. ارلینگ هالند تازه ظهور کرده و در ماه های اخیر نمایشی فراتر از تصور در لباس سالزبورگ و دورتموند داشته و کیلیان امباپه نیز چند سالی ست در اوج قرار دارد. حالا و در آستانه بازی فردا شب پاری سن ژرمن و دورتموند در لیگ قهرمانان، ارلینگ هالند در مورد رقیب فرانسوی اش صحبت کرده است.

 

 

ارلینگ هالند گفت: “ویرژیل فن دایک کیفیت بالایی داشته، بازیکنی قدرزتمند و سرییع به شمار می آید. فن دایک تمام خصوصیات یک بازیکن بزرگ را داشته و بازیکنی باکیفیت محسوب می شود.”

 

ارلینگ هالند همچنین در مورد کیلیان امباپه نیز گفت: “او یک بازیکن فوق العاده است. من اولین بار است در بازی رفت مقابل امباپه بازی کردم. او استعداد بسیار زیادی داشته و بازیکنی فوق العاده محسوب می شود. وفتی شما عملکرد امباپه با توجه به این سن و سال و عناوین که تا امروز کسب کرده را مرور می کنید، متوجه می شوید عملکرد او فوق العاده و واقعا دیوانه کننده است، امباپه واقعا بازیکن بزرگی محسوب می شود.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.