به گزارش “مجله ایما”، هفته گذشته به لطف گل به خودی دقیقه پایانی سرخیو بوسکتس، اتلتیکو بیلبائو موفق به حذف بارسلونا و صعود به مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های کوپا‌دل‌ری شد. پیش از این دیدار نیز رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو با نتیجه ۴-۳ در برابر رئال سوسیداد شکست خورد تا دو غول فوتبال اسپانیا از رقابت های کوپا دل ری حذف شده باشند.

آریتس آدوریس، بخشی از تیمی بود که در فینال ۲۰۱۵ برابر بارسلونا مغلوب شد؛ موضوعی که باعث شد باشگاه کاتالانی به چهار قهرمانی پیاپی در رقابت‌های کوپا‌دل‌ری دست پیدا کند. در واقع اتلتیکو بیلبائو از سال ۲۰۱۹ تا به حال در سه فینال برابر بارسلونا شکست خورده است.

 

 

 

 

آدوریس در مصاحبه ای گفت: ” ما از دیدن قهرمانی های رئال و بارسا در همه مسابقات خسته شده بودیم اما خوب است که این رقابت‌ها را با پویایی بیشتری تماشا می کنیم. مدت هاست که برنده شدن یک جام را شبیه به رویا می دیدم. در ابتدا یک رویا بود اما حالا به آن نزدیک تر شده ایم؛ اگرچه باز هم بسیار دشوار است. تصور کنید که این فصل از فوتبال بازنشسته می شوید و یک عنوان هم کسب کنید. این رویای هر کسی است.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.