به گزارش “مجله ایما”، ده روز تعطیلی تمرینات استقلال از روز دوشنبه آینده به پایان می رسد تا فرهاد مجیدی و شاگردانش یک بار دیگر دور هم جمع شده برای ادامه فصل آماده شوند. 26 اسفندماه بازیکنان استقلال با حضور در محل جدید تمرینات زیر نظر کادر فنی برنامه های آماده سازی خود برای بازی با فولاد در روز 14 فروردین 99 را آغاز خواهند کرد.

این برنامه در حالی در دستور کار استقلال خواهد بود که پیش از این شنیده می شد با طولانی تر شدن وقفه ایجاد شده در برگزای بازی های لیگ برتر به خاطر مقابله با کروناویروس احتمال این که تمرینات استقلال تا اواسط تعطیلات نوروزی تمدید شود، وجود دارد اما با اعلام رسمی برنامه جدید رقابت ها این تمدید تعطیلی منتفی شد.

براساس آن چه از باشگاه استقلال به گوش می رسد استقلالی ها دور جدید تمرینات آماده سازی خود را در زمین تمرین جدید(مجموعه ورزشی انرژی اتمی) برگزار خواهند کرد که شرایط چمن به مراتب بهتری نسبت به مجموعه انقلاب و تهرانسر دارد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.