دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، خلیل زاده در این باره می گوید:« علی فتح الله زاده  سرماخوردگی شدید داشت اما کرونا ندارد. 10-20 روز پیش هم همین شایعه را در مورد من مطرح کرده بودند و چند  روز پیش هم گفتند وزیر ورزش کرونا گرفته است. این روزها هر کسی سرما می‌خورد می‌گویند او کرونا دارد اما فتح‌الله‌زاده انصافاً مریضی سختی داشت و امیدوارم فقط بستری نشده باشد چون واقعا در جلسه روز دوشنبه با وجود آنکه حالش مساعد نبود شرکت کرد.حقیقتاً فشارهایی را که در این چند روز مدیریت باشگاه تحمل کرده بسیار سنگین است. مشکلات مالی و اتفاقاتی که پیرامون ویروس کرونا در جامعه به وجود آمده همه را تحت تأثیر قرار داده است. قبول دارم که مشکلاتی زیادی در بحث مطالبات بازیکنان خارجی داریم اما در حال مصالحه با این نفرات هستیم و تصمیم داریم یا از آنها زمان بگیریم یا مطالبات‌شان را پرداخت کنیم. فتح‌الله‌زاده در حال حاضر اختیار امور باشگاه را در اختیار دارد و این مسائل را پیگیری می کند. از 2-3 روز دیگر هم ان‌شاءالله تمرینات شروع می‌شود و کارها رفته رفته روی غلتک می‌افتد.»

 

شایعه استعفای علی فتح الله زاده درست در روزهایی مطرح شد که محمد حسن انصاری فرد – مدیر عامل باشگاه پرسپولیس بخاطر تصمیم هیات مدیره مبنی بر برکناری حسین قدوسی (مدیر روابط عمومی) از سمت خود استعفاء کرد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.