مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

باشگاه یوونتوس پیش از این به صراحت به بارسلونا اعلام کرده که ماتیس دی‌لیخت مدافع هلندی این تیم فروشی نیست. ولی کالچیو مرکاتو مدعی است باشگاه بارسلونا برای دور زدن باشگاه یووه هم‌تیمی سابق دی‌لیخت در آژاکس فرانکی دی‌یونگ که حالا بازیکن بارسا است را جلو انداخته و از او خواسته در پشت پرده برای راضی کردن دی‌لیخت به این انتقال تلاش کند.

 

 

این روزنامه ایتالیایی می‌گوید دی‌یونگ از مدتی پیش در تلاش است دوست و هم‌تیمی‌ سابقش دی‌لیخت را برای پیوستن به بارسا ترغیب کند.

 

کالچیو مرکاتو می‌گوید دقیقا مشخص نیست که دی‌یونگ برای این عملیات به چه شکلی عمل می‌کند ولی در اینکه فرانکی حالا مثل یک ایجنت در حال کمک کردن به باشگاه کاتالان است شکی وجود ندارد. در جریان مذاکرات اخیر دو باشگاه بارسا و یوونتوس درباره تعویض چند بازیکن نام دی‌لیخت هم مطرح شده است. روزنامه اسپورت هفته گذشته اعلام کرد بارسا از یووه در مورد احتمال فروش دی‌لیخت پرسیده ولی پاسخ شنیده که این مدافع هلندی فروشی نیست.

 

 

دلی‌لیخت فصل گذشته که در آژاکس می‌درخشید مورد توجه بارسا بود و کاتالانها این دفاع وسط 20ساله را جانشین مناسبی برای جرارد پیکه می‌دیدند. ولی دی‌لیخت در نهایت ترجیح داد راهی بیانکونری شود.

 

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.