مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

اولیور دودن وزیر ورزش بریتانیا از مشخص شدن تاریخ شروع مجدد لیگ برتر انگلیس استقبال کرد. دیروز اعلام شد که لیگ برتر از روز 17 ژوئن (28خرداد) مسابقات خود را از سر می‌گیرد. این در حالی است که لیگ برتر از اسفندماه به دلیل اپیدمی کرونا به حالت تعلیق درآمده بود.

 

 

نود و دو مسابقه باقی‌مانده از لیگ برتر پشت درهای بسته برگزار خواهد شد. اولیور دودن وزیر دیجیتال فرهنگ رسانه و ورزش بریتانیا از اینکه لیگ برتر موفق شده تاریخ از سر گیری رقابتها را رسما مشخص کند ابراز خوشحالی کرد و گفت امیدوار است دولت هم با اطمینان از ایمنی و سلامت همه طرفهای درگیر با برگزاری لیگ موافقت نهایی کند.

 

 

وزیر ورزش بریتانیا در یک توییت نوشت: دیدن قدمهای دیگری برای بازگشت فوتبال اتفاق مثبتی است. من این مدت تلاش کردم تا بازی‌های هر چه بیشتری به صورت رایگان پخش تلویزیونی شود و البته از بازگشت فوتبال حمایت کردم. هدف من حمایت از کل خانواده فوتبال بود. ما پیش از چراغ سبز دولت برای بازگشت ورزش مشغول کار روی دستورالعمل‌های دولتی هستیم.

 

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.