“” استقلال در لیگ نوزدهم انواع و اقسام مشکلات را تجربه کرده است از جدایی بازیکنان تاثیرگذار تا رفتن سرمربی موفق این تیم و البته مشکلات مالی که گاه و بی گاه به سراغ آبی ها آمده و شرایط این تیم را بحرانی کرده است.

 

اما شاید عجیب ترین اتفاق در استقلال تغییرات زیاد مدیرعامل در این تیم باشد جایی که آبی ها در کمتر از یک سوم سال ۴ مدیرعامل را به خود دیده اند موضوعی که مستقیما به تصمیم های اشتباه وزارت ورزش در مورد انتخاب افراد ذی صلاح در این باشگاه برمی گردد.

 

امیرحسین فتحی در تاریخ هجدهم اسفندماه از سمت مدیرعاملی استقلال استعفا داد تا آبی ها در عرض ١١٢ روز  اسماعیل خلیل زاده علی فتح الله زاده و حالا احمد سعادتمند را روی صندلی مدیریتی خود ببینند.

 
این مسأله در مرحله اول نشان می دهد که وزارت ورزش به عنوان نهادی که باید در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ثبات ایجاد کند هرگز در این امر موفق نبوده است و آبی ها در فصلی که روبه اتمام است هرگز رنگ ثبات را به خود ندیده اند.

 

این یک رکورد در تغییرات در مدیرعامل یک باشگاه است که البته آبی ها امیدوار هستند با آمدن سعادتمند ثبات به مجموعه آبی ها برگردد هرچند که او در ابتدای کارش باید آتش اختلافات مدیریتی را در باشگاه خاموش کند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.