به گزارش مجله ایما، دو تیم استقلال و سایپا در حالی قرار است روز پنجشنبه در هفته بیست و دوم لیگ برتر به مصاف هم بروند که با اعلام مجموعه ورزشی آزادی این استادیوم به مدت 10 روز به دلیل شیوع بیماری کرونا تعطیل شده است.

 

سهیل مهدی در این باره به مجله ایما می گوید:  بخش خدماتی مجموعه ورزشی آزادی تعطیل است و بخش اداری آن باز است. ما هم در سازمان لیگ الان تعطیل هستیم ولی کارها انجام می شود.  

 

او ادامه داد: قائدتا اگر وزارت ورزش، وزارت بهداشت و ستاد مبارزه با بیماری کرونا تصمیم بگیرند بازی های این هفته برگزار شود استادیوم آزادی هم همکاری می کند. اگر بازی های این هفته برگزار شود، بازی استقلال برابر سایپا قطعا در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

 

مهدی در مورد اینکه گفته می شود سازمان لیگ اصرار بر برگزاری بازی های لیگ دارد هم گفت: ما هیچ اصراری نداریم. این بحث کرونا یک موضوع  اجتماعی است و یک بحران، مثل آلودگی هوا. اگر برگزاری بازی ها آسیب بزند و شرایط بحرانی شود، با اعلام وزارت بهداشت، فدراسیون پزشکی- ورزشی و ستاد مبارزه با ویروس کرونا ما مشکلی برای تعطیلی لیگ نخواهیم داشت.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.