به گزارش”مجله ایما” سعید عزت اللهی هافبک ملی پوش و گیلانی امروز با انتشار یک استوری نسبت به برخورد کلی جامعه با شیوع ویروس کرونا انتقاد کرد. او در این استوری نوشته است:

زلزله شد کنارتان بودیم
گفتیم کرمانشاه تنها نیست
سیب آمد کنارتان بودیم
گفتیم لرستان تنها نیست
ریزگرد آمد بی تفاوت نماندیم
گفتیم خوزستان تنها نیست
گفتیم و هم در کنارتان حاضر شدیم…
اما حالا دریغ از
یک «گیلان تنها نیست»
عیبی ندارد هموطن کارمان باشی یا نه
گیلان همیشه زنده است.

این استوری در حالی منتشر می شود که با وجود بحران شیوع ویروس کرونا بخصوص در شمال کشور در روزهای اخیر شاهد هجوم مسافران از شهرهای دیگر به سوی استان های گیلان و مازندران بوده ایم. اتفاقی که در این وضعیت بحرانی می تواند برای مردم این مناطق خطر ابتلا به این بیماری و همچنین افزوده شدن بر دامنه بحران را به همراه داشته باشد.

 

 

طی روزهای اخیر با توجه به شیوع بیشتر بیماری و افزایش آمار مبتلایان و همچنین افراد مشکوک به این بیماری، بیمارستان‌های استان گیلان نتوانسته‌اند امکانات لازم را داشته باشند و البته بارها با درخواست‌هایی مبنی بر نیازمندی اقلام مربوط به لوازم بهداشتی و ضدعفونی این مساله را اشاره کرده‌اند.

 

موضوعی که البته چندان جدی گرفته نشده و اکنون مورد اعتراض و گلایه سعید عزت اللهی، ستاره ملی‌پوش و گیلانی فوتبال ما نیز شده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.