به گزارش “مجله ایما”، پس از تعلیق موقت لالیگا و لیگ قهرمانان باشگاه بارسلونا نیز تمریناتش را تعطیل کرد و همه چیز به این بستگی دارد که سران لالیگا وضعیت برای ادامه بازی ها را چگونه تشخیص دهند.

 

 

 

 

در هر صورت و با توجه به تعویق رقابت های یورو 2020 به نظر می رسد که لیگ های اروپایی دیرتر از زمان از پیش تعیین شده به اتمام خواهند رسید و البته این در صورتی خواهد بود که تصمیم به ادامه بازی ها گرفته شود.

در این بین لوئیس سوارز ستاره مصدوم بارسلونا بیش از تمام بازیکنان این تیم سود خواهد برد. مهاجم اروگوئه ای طبق گفته پزشکان فصل را از دست داده بود و در بهترین حالت در هفته های پایانی لالیگا آماده بازی می شد اما حالا و به دلیل طولانی تر شدن بازی ها او می تواند اسلحه مخفی بارسا در حساس ترین مقطع فصل باشد.

سوارز در صورت صعود بارسا به مراحل نهایی لیگ قهرمانان نیز می تواند بسیار به آبی اناری ها کمک کند. خط حمله بارسا در غیاب او با مسی، گریزمان، آنسو فاتی و مارتین برایتویت تکمیل شده است.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.