دانلود سریال یاغی

“”، وحید هاشمیان دستیار مارک ویلموتس برای ادامه ی همکاری با کادر فنی تیم ملی اعلام آمادگی کرده است و گفته اگر فدراسیون فوتبال بخواهد به همکاری خود با تیم ملی ادامه خواهد داد اما برای ادامه ی همکاری شرایط را هم مورد ارزیابی قرار خواهد داد. از سویی حضور برخی دیگر از مربیان ایرانی هم در کادر فنی تیم ملی مطرح است و در این زمینه صحبت هایی با آنها مطرح شده است. 

 

تصمیم نهایی را در این زمینه طبیعی است اسکوچیچ بگیرد. با توجه به لغو بازی های تیم ملی در ماه های فروردین و خرداد ماه فعلا ضرورتی به انجام این کار وجود ندارد و با توجه به نزدیک شدن به بازی های تیم ملی این تصمیم اتخاذ خواهد شد. 

 

تیم ملی 8 خرداد در تهران میزبان عمان در یک بازی دوستانه خواهد بود. اگر این بازی به قوت خود باقی بماند تا پیش از این دیدار دومین دستیار ایرانی اسکوچیچ مشخص خواهد شد. پیش از این کریم باقری به عنوان یکی از دستیاران ایرانی اسکوچیچ معرفی شده بود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.