به گزارش “مجله ایما”، چکش ها در یک ساعت ابتدایی دیدار مقابل لیورپول فراتر از انتظار ظاهر شده و فاصله چندانی با شکستن رکورد شکست ناپذیری لیورپول یا حداقل متوقف کردن روند پیروزی های پیاپی این تیم نداشتند، اما اشتباهات فردی در 20 دقیقه پایانی بلای جان این تیم شد.

 

در دقیقه 68 و روی ارسال رو به بیرون و زمینی اندرو رابرتسون، محمد صلاح در مقابل دروازه وستهام صاحب موقعیت شد و ضربه زمینی او به قدری آرام بود که به نظر می رسید به راحتی در اختیار لوکاس فابیانکی قرار خواهد گرفت، اما این دروازه بان 34 ساله و لهستانی مرتکب اشتباه عجیبی شد و توپ با رد شدن از بین پاهای او وارد دروازه شد تا لیورپول خیلی راحت به گل تساوی دست یابد.

 

در ادامه حملات مرسی سایدی ها تداوم یافت و در دقایق پایانی سادیو مانه موفق شد دروازه وستهام را باز کرده و سه امتیاز شیرین این دیدار را به حساب لیورپول واریز نماید. فابیانسکی سالها درون دروازه آرسنال نیز حضور داشته و آنجا نیز هرگز در قواره های یک دروازه بان مطمئن ظاهر نشد. حالا و در روزهای واپسین دوران ورزشی، این سنگربان لهستانی باز هم دچار اشتباه عجیبی شد تا مقدمات برتری دراماتیک لیورپول اینگونه فراهم شود.

 

 

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.