به گزارش “مجله ایما”، حود سه سال بعد از ناکامی نیمار و پاری سن ژرمن سرانجام روز پیروزی شیرین این تیم در لیگ قهرمانان فرا رسید. بعد از پیروزی 2-0 PSG مقابل دورتموند در بازی دیشب و صعود به مرحله یک چهارم نیمار ستاره برزیلی این تیم نتوانست احساسات خود را کنترل کند و اشکهایش سرازیر شد.

 

اشکهای نیمار در استادیوم خالی پارک دو پرنس به دلیل شیوع ویروس کرونا در حالی در قاب دوربینهای عکاسان ثبت شد که پاریسی‌ها سرانجام توانسته بودند طلسم راه یابی به مرحله یک چهارم این رقابتها را بشکنند.

 

از زمانی که PSG نیمار را با رقم هنگفت 222 میلیون یورو به  خدمت گرفت تنها چیزی که از او انتظار داشت موفقیت در لیگ قهرمانان بود. نیمار دو سال پیش در همین مرحله در مقابل رئال مادرید به دلیل مصدومیت حضور نداشت و سال گذشته هم در دیدار مقابل منچستریونایتد به همین علت غایب بود. پاریسیها در هر دو بازی شکست خورده و در مرحله یک هشتم از دور رقابتها کنار رفتند.

 

 

اما نیمار بعد از گریه اولیه خیلی زود خود را پیدا کرد و این بار با لبخند تصمیم گرفت به ارلینگ هالند جوان دورتموند و شادی بعد از گلش در بازی رفت دو تیم در آلمان طعنه بزند. اما زمانی که نیمار به سمت هواداران پاری سن ژرمن در حاشیه ورزشگاه رفت تا با آنها شادی کند بار دیگر کنترل خود را از دست داد و اشکهایش جاری شد. نیمار روی پله ها نشسته و سرش را بین دستهایش گرفت و گریه کرد. امباپه در این لحظات به کنار نیمار آمد تا بار دیگر نشان دهد که بین این دو ستاره پاری سن ژرمن چه رابطه مستحکمی برقرار است.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.