به گزارش “مجله ایما”، شیوع ویروس کرونا در ایران روزهای صعودی خود را دنبال می‌‍کند و تمام مردم ایران با امید و انگیزه فراوان بدنبال مبارزه با این ویروس هستند؛ در این مسیر لیگ فوتبال هم تعطیل شده و اردوی تیم های ملی کشتی که در حال کسب سهمیه المپیک هستند، به زمان  دیگری موکول شد است. همچنین تیم ملی ژیمناستیک از ملبورن به ایران نیامد و در ترکیه تمرینات خود را پیگیری می‌کند و بیش از ۹۰ درصد تمرینات و اردوهای ملی دیگر رشته ها به زمان دیگری موکول شده است .

با این حال اصرار بر برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره بازیکنان مربیان و عوامل تیم ملی را دچار استرس کرده است. این اردو از روز گذشته در تهران آغاز شده اما بسیاری از بازیکنان به دلیل ترس و استرس از استان های خود مسافرت نکرده و در اردو حاضر نشده اند.

تیم ملی فوتبال هفت نفره قرار است در اردیبهشت ماه در مسابقاتی در ایتالیا به میدان برود که این کشور هم درگیر کرونا شده و احتمال تعویق مسابقات وجود دارد.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.