دانلود سریال یاغی

تنها شش روز به اولین بازی بارسا در شروع مجدد لالیگا باقیمانده است. آبی اناری ها شنبه آتی باید به زمین مایورکا بروند و برای حفظ صدرنشینی نیاز به کسب سه امتیاز این مسابقه دارند.

 

 

 

 

کیکه ستین سرمربی بارسا اما همچنان معتقد است که بازی ها باید یک هفته به تاخیر بیفتند.

او در این رابطه گفت:« با توجه به تمریناتی که داشته ایم تیم الان در شرایط خوبی قرار دارد اما برای رسیدن به فرم مطلوب تر یک هفته تمرینی دیگر هم می خواهیم و بهتر بود لالیگا با کمی تاخیر به انجام می رسید.

همه بازیکنان را بسیار با انگیزه و مشتاق دیده ام. آنها انگیزه ای بسیار خاص دارند و شرایط شان با زمانی که در خانه قرنطینه بودند کاملا متفاوت است. اضطراب و نگرانی ها از بین رفته و همه به طرز عجیبی برای شروع لالیگا لحظه شماری می کنند. میل به پیروزی را در تک تک بازیکنانم می بینم و معتقدم این وقفه از لحاظ انگیزشی کاملا به سود بازیکنان شد. احتمالا در تمامی تیم ها این شرایط دیده می شود.»

 

ستین ادامه داد:« فکر می کنم برای قهرمانی باید هر 11 بازی باقیمانده را پیروز شویم. بر خلاف بازی های پیش فصل ما و دیگر تیم ها بازی دوستانه نداشته ایم و شرایط کاملا متفاوت است. باید شرایط بازیکنان را در جریان بازی ها بررسی کرده و اقدام به استفاده از سیستم چرخشی کنیم. از لحاظ ذهنی شرایط همه بازیکنان خوب است و  باید ببینیم در این هفته های حساس و برابر رقبای سخت عملکردشان چگونه خواهد بود.»

 

 

 

 

وضعیت لوئیس سوارز:« این وقفه فرصت خوبی شد تا سوارز بتواند به بهبودی کامل دست پیدا کرده و شرایط مسابقه را پیدا کند. برای او بسیار خوشحالم. معتقدم پس از دو یا سه بازی همان سوارز همیشگی را خواهیم دید.»

 

بازی بدون تماشاگر:« قطعا حسرت تشویق و حمایت های هواداران را خواهیم خورد. هواداران در ورزشگاه تاثیر بسیار زیادی روی تیم دارند ولی این یک موقعیت خاص است و باید خودمان را وفق بدهیم. این شرایط برای همه تیم هاست و در بازی های بیرون خانه حتی می تواند به سود ما هم باشد.»

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.