دانلود سریال یاغی

این رای همان طور که به علی کفاشیان ابلاغ شده در اختیار عباس ترابیان هم قرار گرفته است. از آنجایی که دوران محرومیت یک ساله علی کفاشیان به پایان رسیده است قصد انجام کاری تازه ای را در خصوص این پرونده ندارد. او تنها به گفتن این جمله اشاره کرد در ماجرای رسیدگی شده از سوی کمیته اخلاق خلافی را مرتکب نشده است و قطعا در آینده در این باره حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. اما عباس ترابیان که سال سال محروم شده است قصد اعتراض دوباره نسبت به حکم صادره را دارد. 

 

اعتراض به رای صادره از سوی کمیته استیناف در صورت تایید رییس فدراسیون فوتبال در مسیر اعاده دادرسی قرار می گیرد و مرجع رسیدگی کننده باز هم کمیته استیناف خواهد بود و قرار است مسئول سابق کمیته بین الملل فدراسیون فوتبال در خصوص این پرونده مدارک جدیدی را ارایه دهد. نکته جالب در این پرونده تغییر جایگاه رییس و مرئوس بوده! با اینکه علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال بوده میزان محرومیتی که برای وی در نظر گرفته شده کمتر بوده. علی کفاشیان دیروز در مصاحبه ای که داشت حکم صادره برای عباس ترابیان را ناعادلانه خواند و گفت او سلامت کار کرده و نباید چنین حکمی برای او صادر می شد

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.