به گزارش “مجله ایما”، بعد از آنکه رئال مادرید دیشب در خانه خود، در بازی مقابل منچسترسیتی در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ  قهرمانان اروپا با نتیجه 2-1 شکست خورد، وینیسیوس جونیور ستاره برزیلی رئال از تصمیمات داور مسابقه دانیله اورساتو عصبانی بود و اعتراض شدیدی به داوری این بازی کرد.

 

درحالیکه سیتی موفق شد در 15 دقیقه پایانی بازی شکست 1-0 را با پیروزی 2-1 عوض کند داور مسابقه در این دقایق یک پنالتی به ضرر رئال گرفت و کاپیتان این تیم سرخیو راموس را اخراج کرد.

 

 

وینیسیوس در پایان بازی در اعتراض به داوری مسابقه گفت:” ما از نظر بدنی در مقابل سیتی کم نیاوردیم. گابریل ژسوس روی گل اول سیتی با خطا گلزنی کرد و همه این را می‌دانند. در نیمه اول هم درگیری بین من و ریاض محرز اتفاق افتاد که شبیه همین صحنه بود و خطا به ضرر من گرفته شد”.

 

ستاره برزیلی رئال در ادامه گفت:” من همانجا در زمین فهمیدم که در آن صحنه گل گابریل ژسوس خطا کرده و دیگر حتی لازم نیست که صحنه را یک بار دیگر در رختکن نگاه کنم. داورها اینجا همیشه با ما اینطور برخورد می‌کنند. در بازی با لوانته هم اولین خطای راموس با کارت زرد جریمه شد که اصلا عادی نبود. داورها علیه ما تصمیمهای بد می‌گیرند؟ بله. ما تیمی هستیم که بیشترین  قهرمانی چمپیونزلیگ را دارد و اوضاع داوری برایمان همیشه همین خواهد بود”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.