دانلود سریال یاغی

بعد از سپری کردن دوران نه چندان موفقی در اینتر دنیس برگکمپ زیر نظر آرسن ونگر در آرسنال روزهای فوق العاده را در اواسط دهه 90 سپری کرد و به یکی از ستاره های لیگ برتر تبدیل شد. اما حالا دنیس برگکمپ اعتراف می کند درروزهای ابتدایی ورود ونگر از ناگویاگرامپوس ژاپن به آرسنال به او اعتماد کامل نداشته است.

 

 

دنیس برگکمپ گفت: ما در فصل 96-1995 در بهترین شرایط نبودیم اما به قدری خوب عمل کردیم که برای ابتدای فصل بعد از اعتماد به نفس کافی برخوردار باشیم. مدت زمانی بین آن مقطع تا رسیدن آرسن ونگر به آرسنال وجود داشت و فکر می کنم این شرایط چند ماه طول کشید. اما آن مقطع برای من یک دوره نامناسب بود زیرا دوباره یاد دروغ هایی که در ایتالیا شنیده بودم افتادم. اما با خودم فکر کردم یک دقیقه صبر کن و چه اتفاقی خواهد افتاد.

 

در ذهن من شک و تردیدهایی وجود داشت اما وقتی آرسن ونگر هدایت آرسنال را بر عهده گرفت خیلی زود از بین رفت زیرا ونگر کسی بود که فلسفه ای متناسب با افکار من داشت و بعد از حضور او در آرسنال من دیگر هیچ تردیدی نداشت. درک خوبی بین من و ونگر وجود داشت و از روز اول می دانستیم که از یکدیگر چه انتظاری داریم و به همین دلیل به موفقیت دست یافتیم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.