دانلود سریال یاغی

هوگو لوریس می‌گوید تاتنهام از زمان شکست در فینال لیگ قهرمانان در فصل گذشته رقابتها دوران سختی را پشت سر گذاشته و وارد افول شده ولی این سنگربان تاتنهام می‌گوید اطمینان دارد تیمش در ادامه فصل موقعیتش در بین چهار تیم اول جدول لیگ برتر را تثبیت کرده و سهمیه فصل آینده چمپیونزلیگ را بدست خواهد آورد.

 

 

هوگو لوریس دروازه‌بان تاتنهام در تلاش برای توضیح روند افول این تیم از زمان شکست در فینال فصل گذشته لیگ قهرمانان که چه در دوره پوچتینو و چه در دوره ژوزه مورینیو ادامه داشته گفت: توضیحش سخت است. ما فصل گذشته در چمپیونزلیگ عالی کار کردیم ولی در نهایت شکست تلخی داشتیم. بعد از چنین فصلی شما باید در فصل بعدی همه چیز را از نو شروع کنید.

 

سنگربان تاتنهام در ادامه گفت: از این گذشته ما بازیکنان مصدوم زیادی هم داشتیم و مربی‌مان را هم عوض کردیم. در این شرایط حفظ شرایط متعادل و نگاه کردن به صدر جدول سخت می‌شود. در این فصل هم گاهی اتفاقاتی افتاد که همه چیز را علیه ما بسیج کرد.

 

 لوریس درباره شروع مجدد لیگ برتر گفت: مثل یک فصل جدید است. انگار همه چیز دارد از نو شروع می‌شود. درست است که ما الان در اوج آمادگی نیستیم  ولی حالا دیگر هفته‌های ابتدایی فصل به تاریخ پیوسته. ما نسبت به چند ماه قبل شکل و شمایل جدیدی پیدا کرده‌ایم و حالا کما بیش برای به چالش کشیدن هر تیمی آماده‌ایم.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.