به گزارش “مجله ایما”، عملکرد درخشان کریم بنزما در اوایل فصل این تصور را به وجود آورده بود که رئال مادرید این فصل از نظر گلزنی مشکل چندانی نخواهد داشت، اما این مهاجم فرانسوی در سال 2020 دچار افت محسوسی شده و ادامه این روند شرایط را برای حضور او در ترکیب دشوار خواهد یافت.

 

 

کریم بنزما در 16 بازی اول فصل 12 بار موفق به گلزنی شد و تا همین چندی قبل در گنار لیونل مسی یکی از بخت های مسلم دریافت جایزه بهترین گلزن لالیگا محسوب می شد، اما او در 10 بازی اخیر تنها یک بار موفق به گلزنی شده و این گل نیز به بازی یک ماه قبل در برنابئو مقابل اتلتیکومادرید باز می گردد.

 

بعد از دو شکست متوالی مقابل لوانته و منچسترسیتی، رئال مادرید ابتدای هفته و با دو گل وینیسیوس و ماریانو دیاز موفق به غلبه بر بارسلونا و بازگشت به صدر جدول شد تا حواشی اطراف این تیم کاهش پیدا کند. در فاصله 12 هفته مانده به پایان فصل، رئال مادرید در صدر جدول قرار داشته و شانس مناسبی برای کسب قهرمانی در لالیگا دارد، اما زین الدین زیدان امیدوار به تغییر شرایط کریم بنزما در روزهای آتی و نقش آفرینی مثبت این بازیکن در روزهای دشوار ادامه فصل است. با این حساب به نظر می رسد انتقال یک مهاجم گلزن و گرانقیمت در تابستان پیش رو یکی از اولویت های مهم کادر مدیریتی رئال مادرید باشد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.