مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” سازمان لیگ ایران هم از این قاعده مستثنی نیست و بر اساس اعلام مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا بازی ها را تا پایان فروردین ماه تعطیل کرده است و اینروزها تیم ها حتی حق تمرین کردن هم ندارند. با این حال سازمان لیگ در مذاکره با ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام کرده اگر لازم باشد باز هم تعطیلی بازی ها لیگ برتر را به خاطر کمک کردن به زنجیره انتقال ویروس کرونا تعطیل خواهد کرد اما در ادامه به دنبال برگزاری بازی ها خواهد بود. 

 

نکته ی جالب اینکه با جدی شدی شیوع ویروس کرونا و هم چنین همه گیر شدن این ویروس بارها و بارها به سازمان لیگ پیشنهاد تعطیلی بازی های لیگ برتر داده شده است. یکی از اعضای سازمان لیگ در این باره می گوید: «ما در ادامه بازی های لیگ را دنبال خواهیم کرد حتی اگر لازم شد در مذاکره با فیفا لیگ بعدی را در فاصله ی زمانی کوتاه تری نسبت به لیگ این فصل برگزار خواهیم کرد. چون افزایش تیم های حاضر در لیگ ها خط قرمز سازمان لیگ است در حالی که اگر قرار باشد لیگ ها در همین جای کار به پایان برسد نمی توان مانع از صعود تیم ها از دسته پایین تر به دسته بالاتر شد. در این صورت در خصوص انتخاب های تیم های صعود کننده از دسته های پایین تر به دسته های بالاتر هم بحث های زیادی صورت خواهد گرفت و شاید نتوان مسئله را مدیریت کرد.»

 

قرار است 15 فروردین مصاف با پایان محدودیت های ترافیکی در ایران ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص تمرین تیم ها در سایه ی رعایت مسایل بهداشتی اظهار نظر کند. یک منبع موثق در اینباره به ما گفت اگر تمرینات تیم های از 16 فروردین آغاز شود احتمالا بازی ها با گذشته دهه ی اول اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد. هم اکنون بیشتر لیگ های اروپایی تا آخر ماه آوریل که 11 اردیبهشت ماه است تعطیل شده است.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.