مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

ماجرای تست های کرونایی که از فوتبالیست ها در تیم های مختلف گرفته می شود حواشی زیادی ایجاد کرده است. از این رو مهرشاد پورسعید عضو ستاد مبارزه با کرونا در ورزش شنبه شب توضیحاتی را در این خصوص داد.

پورسعید که با شبکه خبر سیما مصاحبه می کرد در این باره گفت: وقتی می خواستند فوتبال را شروع کنند آقای سهیل مهدی یک جمله جالبی گفتند اینکه اگر می خواهیم بهداشت عمومی را نمایش بدهیم بهترین جا فوتبال است. من وقتی وارد فضای تمرینی برخی تیم های لیگ برتری شدم حقیقتا از اینکه بهتر از پروتکل بهداشت را رعایت می کنند لذت بردم.

وی درباره اینکه گفته می شود برخی تیم ها در آزمایشگاه های نامعتبر تست کرونا می دهند بیان کرد: ما آزمایشگاه نامعتبر نداریم. اگر آزمایشگاهی نامعتبر باشد که از سوی وزارت بهداشت بسته می شود. اما کیت هایی که استفاده می کنند کیفیت های کم و زیاد دارد. pcr یا مثبت می شود یا منفی اما من فکر می کنم آمارها در فوتبال زیاد نیست.

پورسعید افزود: اینکه دوستان در رسانه مطالبی را می گویند که ارزش ندارد. از سوی دیگر قرار نبوده اما افراد پاک باشند ما اتفاقا گفتیم تست بگیرند تا غربالگری صورت بگیرد و افراد مبتلا مشخص شوند. ولی اطلاعاتی که می دهند کامل نیست و از نظر من تیم هایی که به ستاد کرونا تستهای مثبت شان را ارائه کنند قابلیت اتکا دارند.

 

دکتر پورسعید: تست های مثبت کرونای تیم ها ارزشی ندارد!

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.