دانلود سریال یاغی

در این سالها بارها اخبار و شایعاتی در مورد علاقه شدید باشگاه منچسترسیتی به جذب لیونل مسی منتشر شده و هرگاه این بازیکن از شرایطش در نوکمپ ناراضی بوده اخبار حول محور انتقال او یه لیگ برتر و بازی کردن برای سیتیزن ها بوده است. خلدون المبارک مالک باشگاه منچسترسیتی در مصاحبه فاش کرد از پپ گواردیولا خواسته زمینه جذب مسی را فراهم کند و حتی پیشنهادی معادل سه برابر دستمزد فعلی او در بارسا را نیز ارائه داده اما پاسخ ستاره آرژانتینی منفی بوده است.

 

 

خلدون المبارک در پاسخ به این سوال که مهم ترین حسرت او در مورد جذب بازیکن برای سیتی چه کسی بوده در پاسخ گفت: قطعا لیونل مسی. ما در یک مقطع از پپ گواردیولا درخواست کردیم تا با لیونل مسی در مورد انتقال به منچسترسیتی صحبت کرده و کاری کند او راهی باشگاه ما شود.

 

حتی در آن سال ما حاضر بودییم به مسی سه برابر دستمزدی که در بارسا دریافت می کرد را پیشنهاد دهیم اما او هرگز پیشنهاد ما را نپذیرفت و در بارسلونا ماندنی شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.