دانلود سریال یاغی

افشین پیروانی اما حضورش در این مقطع باعث شده این کمبود بزرگ کمتر به چشم بیاید. او در روزهایی که مجمع باشگاه و هیات مدیره در اوج انفعال و کم کاری هستند به نوعی نقش مدیرعامل باشگاه را بازی می کند. 

تغییر شغل

افشین پیروانی در مباحثه ای که با فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو در تلویزیون داشت در پاسخ به این حرف حمیداوی که گفت: افشین پیروانی سرمربی تیم ما شود. گفت:آقای حمیداوی اخبار را دنبال نمی کند من مدت ها است که حرفه و شغلم را عوض کرده ام. 

او که در سرمربیگری خوش شانس بود و خیلی زود روی نیمکت یکی از پرمهره ترین پرسپولیس ها نشست در این شغل موفق نبود.نتایج متوسط او با تیم پرحاشیه لیگ هشتم و سپس نتایج ضعیف با استیل آذین و یکی دو آزمون دیگر او را متقاعد کرد که در حوزه های اجرایی فوتبال کار کند. او در سال 94 مدیراجرایی تیم ملی شد اما برخلاف روزهای ابتدایی که حامی درجه یک کارلوس کی روش بود به دلیل اختلاف با او از این سمت کنار رفت.

پیروانی در روزهای ابتدایی لیگ هفدهم و در دورانی که پرسپولیس برای کسب دومین قهرمانی آماده می شد به جای محمود خوردبین قدیمی ترین سرپرست این باشگاه انتخاب شد به دلیل پرونده ای که با حکم محرومیت 5 ساله از سوی کمیته اخلاق همراه شده بود نتوانست مدت زیادی در این پست حضور داشته باشد و جای خود را به محسن خلیلی داد. 

با اعتراض به حکم توانست آن را لغو کرده و بعد از حضور محمدحسن انصاری فرد به پرسپولیس برگشت و جای محسن خلیلی را گرفت. دوران پر فراز و نشیب او و انصاری فرد با کالدرون با آمدن یحیی گل محمدی کاملا تغییر پیدا کرد. اما دوران انصاری فرد هم خیلی کوتاه بود و پیش از آن فوت جعفرکاشانی عملا هیات مدیره را با کمبود نیرو و رای مواجه کرده بود. 

 

انفعال مجمع

در حالی که به نظر می رسید بعد از رفتن انصاری فرد مجمع دست به انتخاب مدیرعامل جدی بزند اما عملا این اتفاق نیفتاد تا پرسپولیس با وجود اختلافات جدی که به نظر می رسد در بین اعضای هیات مدیره اش وجود دارد بدون مدیرعامل اداره شود. افشین پیروانی اما در چنین روزهایی دارد نقش مدیرعامل باشگاه را بازی می کند؛ نقشی که از زمان بازی جنجالی با سپاهان در اصفهان پرررنگ شد. در واقع خیلی ها معتقد هستند که پرسپولیس سه امتیاز آن بازی را مدیون پیروانی است. در آن روز سپاهانی ها در زمان مقرر در زمین مسابقه حاضر نشدند و اصرار پیروانی به اجرای قانون باعث شد تا در نهایت این تیم بتواند رای انضباطی این بازی و سه امتیاز آن را به دست بیاورد.

او در جلسه کمیته استیناف هم توانست به نوعی از پرسپولیس دفاع کند که در نهایت نتیجه اش امروز اختلاف ده امتیازی با سپاهان است.

اما چالش بعدی پرسپولیس با شیوع ویروس کرونا رقم خورد. تعطیلی مسابقات تیم های دیگر لیگ را به این فراست انداخت که متحد شده و خواهان تعطیلی مسابقات باشند و پرسپولیس تنها تیمی بود که با جدیت خواهان برگزاری مسابقات بود. در این روزهای سخت که مدیرعاملان باشگاه های پرطرفدار و سرشناس تمام تلاششان را می کردند و مجمع پرسپولیس در منفعلانه ترین حالت ممکن قرار دارد پیروانی یک تنه در حال مقابله و مجادله است و تا امروز نیز که اتفاقاتی که رخ داده نزدیک به خواسته های این باشگاه بوده است.

هیات مدیره و مجمع پرسپولیس در اینروزها تنها در حدود ده درصد از مطالبات بازیکنان را پرداخته اند و عملا در هیچکدام ازمعادلات مربوط به تصمیمات جدی درمورد برگزاری لیگ و چالش هایی از این دست حضور پیدا نکرده اند. باید دید پیروانی به عنوان مدیراجرای و در عمل مدیرعامل پرسپولیس تا چه زمانی این مسئولیت ها را همزمان پیش ببرد و آیا مجمع پرسپولیس چه زمانی از این رخوت و انفعال سنگین خارج خواهد شد؟

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.