دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، علی رغم اینکه ویروس کرونا در قاره آمریکای جنوبی به نسبت کمتری در مقایسه با سایر جهان گسترش پیدا کرده اما با این وجود فدراسیون فوتبال آرژانتین تصمیم گرفت که تمام رقابت‌های سوپر لیگ این کشور پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگران برگزار شود.

 

در همین رابطه باشگاه ریورپلاته اخیرا اعلام کرد که بعد از اعلام شرایط بحرانی توسط سازمان بهداشت جهانی و همچنین ابتلای یکی از بازیکنان به ویروس کرونا، این باشگاه تصمیم گرفته به بازیکنان خود اجازه دهد که در خانه هایشان بمانند و اراده‌ای برای حضور در چند بازی آینده سوپر لیگ آرژانتین نخواهد داشت.

 

 

 

 

در واقع باشگاه آرژانتینی اعتقاد دارد که حفظ سلامت بازیکنان از همه چیز مهمتر است و ادامه حضور در رقابت‌های سوپر لیگ ارژانتین می‌تواند جان بازیکنان این تیم را به خطر بیندازد. با توجه به این مسائل باشگاه ریورپلاته تصمیم گرفته که به منظور حفظ سلامت تیم در بازی روز شنبه اش مقابل اتلتیکو توکومان حاضر نشود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.