مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” در مصاحبه بلندی که امروز در روزنامه شرق الاوسط منتشر شده محمد الدعیه درمورد تعداد بازیکنان خارجی که تیم های می توانند در اختیار داشته باشند(7 نفر) می گوید:” به نظر من حداقل یک نفر باید از این تعداد کم شود.همانطور که در جام جهانی گذشته با این مساله برخورد کردیم که موضو کم بودن تعداد بازیکنان با کیفیت در ترکیب تیم ملی بود. وقتی بازیکن خارجی گرانقیمت به لیگ عربستان می آیند فرصت رشد سایر بازیکنان گرفته می شود.

الدعیه همچنین از تعداد کم دروازه بان های سطح بالا در فوتبال عربستان انتقاد کرده  و می گوید:” در حال حاضر محمد اویس مصطفی ملائکه و عبدالله المعیوف تنها دروازه بان های باکیفیت فوتبال عربستان هستند چرا که بیشتر باشگاه ها از دروازه بان خارجی استفاده می کنند. به نظرمن این مساله باید تغییر کند چرا که کاهش تعداد دروازه بان های خوب باعث نگرانی ما می شود ضمن اینکه در لیگ قهرمانان آسیا نمی توانیم از هفت بازیکن خارجی استفاده کنیم و بهتر است از این تعداد در لیگ داخلی هم کم کنیم.”

الدعیه درباره پایان این فصل لیگ عربستان هم می گوید:” من نمی توانم بگویم  با لغو یا ادامه مسابقات موافقم اما وزارت بهترین راه حل را در نظر خواهد گرفت اما از نظر من لغو رقابت های امسال دشوار است چرا که از این تصمیم برخی سود و برخی ضرر می کنند کمااینکه دراروپا هم هنوز هیچ تصمیمی گرفته نشده است. از آنجایی که تنها 8 بازی به پایان لیگ عربستان باقی مانده می توانیم این مسابقات را در یکماه و نیم به پایان برسانیم. البته من اینجا به عنوان بازیکن سابق الهلال صحبت نمی کنم بلکه به عنوان یک عضو از فوتبال عربستان حرف هایم را می زنم.”

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.