“” ویروس کرونا به یک مشکل بزرگ در دنیا تبدیل شده و روزانه تعداد زیادی جان خود را به دلیل ابتلا به این ویروس از دست می‌دهند. همچنین این ویروس به شکل عجیب و غریبی در حال گسترده تر شدن است و همین موضوع نگرانی های زیادی را به وجود آورده است.

 

شیوع ویروس کرونا باعث شد که اکثر مسابقات ورزشی در سرتاسر دنیا به حالت تعلیق در بیاید که مهم ترین آنها به رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ برمی‌گردد؛ مسابقاتی که با یک سال تاخیر و در سال ۲۰۲۱ برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

حالا به نظر می رسد که برگزاری رقابت های المپیک توکیو در همان زمان مقرر در هاله ای از ابهام قرار گرفته است. طی روزهای گذشته شایعاتی درباره تعویق یک ساله این مسابقات به گوش رسید. در همین رابطه ساعاتی پیش دیک پوند عضو کمیته بین المللی المپیک مدعی شد که به احتمال فراوان رقابت‌های المپیک توکیو به جای ۲۰۲۰ در سال ۲۰۲۱ برگزار خواهد شد.

 

با این تفاسیر به نظر می‌رسد که حالا تنها باید منتظر رسمی شدن این خبر باشیم چراکه به تعویق افتادن مهمترین رویداد ورزشی دنیا نیز تقریبا قطعی است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.