مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” در حالی که در هفته های گذشته فداسیون جهانی فوتبال با انتشار و ارسال اطلاعیه هایی بازیکنان حاضر در دنیای فوتبال را ترغیب و تشویق به کم کردن مبالغ مربوط به قراردادهای آنها کرده بود بازیکنان باشگاه عربستانی را می توان جز اولین دسته از تیم هایی دانست که رضایت به کم شدن مقداری از قراردادهای خود دادند.

 

بر این اساس گویا تعدادی از بازیکنان تیم الهلال عربستان برای کاهش حقوق خود در چهار ماه گذشته و پیش رو توافق کردند و به این ترتیب قرار شد تا از ماه مارس تا ماه ژوئن(میانه های اسفند تا میانه های تیر) هیچگونه دریافتی بابت حقوق خود نداشته باشند. این در حالیست که مدیران این باشگاه همچنان به ترغیب دیگر بازیکنان الهلالی می پردازند تا بتواند رضایت آنها را بابت کم شدن حقوق های خود به دست بیاورند.

 

این روزها و با شیوع بیماری کرونا بزرگترین بحران اقتصادی حاصل از تعطیلی رقابت های مختلف ورزشی رکود اقتصادی و خسارت مالی بی سابقه ای به باشگاه های کوچک و بزرگ دنیا وارد کرده و به همین دلیل همه آنها به دنبال رضایت بازیکنانشان برای کم شدن حقوق های آنها هستند.

موضوعات
همچنین ببینید
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.