به گزارش “مجله ایما”، فدراسیون فوتبال امارات و مسئولان برگزار کننده رقابت های فوتبال در تمامی رده های سنی و دسته های مختلف با انتشار بیانیه ای اعلام کردند که از این پس رقابت مختلف فوتبالی، تا اطلاع ثانوی پشت درهای بسته برگزار خواهد شد و طبیعتا مهم ترین دلیل این اتفاق نیز به وضعیت شیوع ویروس بیماری خطرناک کرونا در کشورهای مختلف  بر می گردد. 

 

فدراسیون فوتبال امارات در بیانیه مورد نظر اعلام کرده است که کلیه تحولات بهداشتی برای بی اثر کردن شیوع ویروس را پیش بینی کرده است و به همین دلیل با برنامه های خود به دنبال این است که با تدارکات آنها، کمترین معضلی در لیگ امارات دیده نشود. 

 

آنها در این باره عنوان کردند که این تصمیمات به دلیل اهمیت آنها برای سلامتی بازیکنان و مربیان و هوادارانی است که برای تماشای دیدارهای لیگ به ورزشگاه ها می آیند است و به همین هم بازی های لیگ دسته اول و دسته دوم، رده های سنی مختلف، بانوان در رده های سنی مختلف، فوتسال و … به داخل ورزشگاه های و سالن ها کشیده شد تا علی الحساب ویروس کرونا بیشتر از اینی که عنوان می شود بالاتر نزند.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.