مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

کیلیان امباپه سال 2017 و با درخشش در موناکو بود که نام خود را بر سر زبان ها انداخت. او با 18 سال سن کمک کرد موناکو تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان نیز صعود کند و تابستان همان سال با وجود پیشنهاد از رئالT راهی پی اس جی شد.

در سومین سال حضور او در پی اس جی همچنان شایعات جدایی او به گوش می رسد و از رئال و لیورپول به عنوان مقصد بعدی این ستاره جوان نام برده می شود. به گمان بسیاری او دیر یا زود به رئال خواهد رفت هرچند احتمال پیوستنش به لیورپول را نمی توان رد کرد.

 

 

 

 

جیسون مک آتیر بازیکن سابق لیورپول اما معتقد است که امباپه چندان به کار لیورپول یورگن کلوپ نخواهد آمد.

او به Stats Perform News گفت:« لیورپول به نظر یک تیم کامل است ولی شما همیشه نیاز به بهتر شدن را احساس می کنید. در هر فصل دو یا سه جا به جایی برای تیم ها اتفاق می افتد و این کار یورگن کلوپ است تا تیمش را آنالیز کرده و بهترین گزینه ها را برای پیشرفت تیم انتخاب کند.

خیلی ها معتقدند کیلیان امباپه لیورپول را به تیمی بهتر تبدیل خواهد کرد. پی اس جی بی تاب فتح لیگ قهرمانان است اما این باشگاه بزرگترین چالش بازیکنی مثل کیلیان امباپه نیست و او اهداف جاه طلبانه دیگری در سر دارد. معتقدم امباپه سوراستاری که همه اشاره می کنند نیست و هنوز به سطحی نرسیده که بتواند برای لیورپول بازیکنی تعیین کننده باشد.

 

 

 

 

شاید به خاطر دو سه فصل خوب همه او را بهترین خرید برای لیورپول می دانند ولی فکر نمی کنم او فعلا در ایده های کلوپ جایی داشته باشد. برای سبک بازی لیورپول مهاجمانی چون جیدون سانچو(دورتموند) و تیمو ورنر(لایپزیش) را گزینه هایی مناسب تر می بینم. هنوز زمان درستی برای انتقال امباپه به لیورپول نیست.»

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.