دانلود سریال یاغی

تردیدی وجود ندارد که فلورنتینو پرز و رئال مادرید در رویای خرید کیلیان امباپه هستند و به نظر می رسد این ستاره فرنسوی نیز بی میل به انتقال به برنابئو نیست. سسک فابرگاس معتقد است کیلیان امباپه می تواند در رئال مادرید موفق ظاهر شود و او همچنین مدعی شد تماشای بازی این بازیکن برایش لذت بخش است.

 

 

سسک فابرگاس گفت: من به عنوان یک هافبک معتقدم کیلیان امباپه یکی از بهترین مهاجمان دنیای فوتبال بوده و من علاقمندم کنار این بازیکن بازی کنم. امباپه به خوبی قدرت حرکت کردن در فضا را داشته در زمانبندی خوی بی رحمی دارد و بازیکنی تمام کننده و تشنه موفقیت محسوب می شود.

 

کیلیان امباپه بازیکنی است که می خواهد در بین بهترین بازیکنان در دنیای فوتبال قرار گیرد. دیدن او بازی کردن بسیار لذت بخش است و او قطعا در رئال مادرید جا خواهد افتاد و قادر به استمرار این درخشش خواهد بود. البته امباپه می تواند در تیمی مانند بارسلونا نیز به موفقیت دست یابد اما به خصوص در رئال مادرید احتمال رخ دادن این اتفاق بیشتر است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.