دانلود سریال یاغی

هشت مارس 2017 بود که بارسلونا برای جبران شکست 4-0 بازی رفت مقابل پی اس جی پای به نوکمپ گذاشت و با برتری معجزه آسای 6-1 توانست راهی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شود.

 

 

 

 

خوشبین ترین هوادار بارسا هم تصور نمی کرد که تیم محبوبش به آن شکل و با گل دقیقه 96 سرجی روبرتو مجوز صعود را کسب کند. پس از بازی بسیاری معتقد بودند که قضاوت دنیز آیتکین داور ترک تبار آلمانی در صعود بارسا نقش مهمی داشته است. عدم اعلام یک پنالتی برای پی اس جی و اعلام یک پنالتی مشکوک روی سوارز در واقع سرنوشت بازی را تغییر داد.

 

اونای امری سرمربی وقت پی اس جی در مورد آن بازی تاریخی گفت:« اخیرا دوباره آن مسابقه را تماشا کردم. دقایق 50 تا 82 را. باید بگویم که داور بازی نقش اصلی را در شکست ما داشت و بدون او ما تیم صعودکننده بودیم.

 

 

 

 

وقتی 3-0 عقب بودیم کاوانی یکی از گل ها را پاسخ داد و سپس یک فرصت تک به تک را خراب کرد. در ادامه داور خطای مسلم روی دی ماریا را پنالتی نگرفت و کمی بعد برخوردی عادی روی نیمار را بیرون محوطه خطا گرفت که به گل چهارم بارسا منجر شد. از همان جا دیگر نتوانستم بازی را تماشا کنم.

علاوه بر داور یکی از بازیکنان ما که در طول هفته مصدوم بود نیز با بازی بسیار ضعیفش کمک بزرگی به بارسا بود و بهتر بود او را تعویض می کردم. بدون شک بدترین شب دوران مربیگری ام را تجربه کردم.»

 

نیمار:« از کار با او ذلت بردم. نیمار یک استعداد ذاتی درونش دارد که به لطف کار و تمرین و آموزش مربیان توانسته آن را به خوبی پرورش دهد. بعد از مسی و رونالدو او بهترین بازیکن دنیاست و نزدیک ترین جانشین برای آنها محسوب می شود. در تمرینات چیزهایی از او دیدم که هرگز ندیده بودم و حتی از نیمار درس هایی یاد گرفتم.»

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.