“” رونالد کومان در چند مقطع تا آستانه انتخاب به عنوان سرمربی بارسلونا پیش رفت اما نهایتاً به دلایل مختلف چنین اتفاقی عملی نشد. با این وجود طی ماه های اخیر دوباره شایعاتی درباره حضور این هلندی روی نیمکت بلوگرانا شنیده شده است؛ اتفاقی که البته به نظر می‌رسد تا پایان رقابت های یورو که یک سال هم به تعویق افتاده غیر ممکن خواهد بود.

 

کومان حالا دوباره ابراز امیدواری کرده که روزی هدایت آبی اناری ها را بر عهده بگیرد. او در این باره گفت: ” بارسلونا با من تماس گرفت اما پاسخ منفی دادم چرا که به تیم ملی هلند تعهد دارم. من حالا خاص خودم را با هلند دارم.”

 

 

 

 

کومان در ادامه گفت: ” بارسلونا همیشه می تواند چیزهای بزرگی کسب کند. آنها بازیکنان بسیار خوبی دارند. من عشق زیادی نسبت به این شهر دارم بنابراین امیدوار هستم که بتوانم روزی در بارسلونا سرمربی گری کنم.”

 

در قرارداد کومان با تیم ملی هلند بندی وجود دارد که در صورت پیشنهاد بارسلونا او می تواند راهی این تیم شود. با این وجود چنین بندی تنها بعد از برگزاری رقابت‌های جام ملت‌های اروپا فعال خواهد شد. پس باید منتظر ماند و دید که آیا این هلندی بالاخره هدایت بلوگرانا را بر عهده خواهد گرفت یا خیر.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.