به گزارش “مجله ایما”، قرارداد ویلیان در تابستان امسال با باشگاه چلسی به پایان خواهد رسید و با توجه به اینکه طرفین هنوز توافقی برای تمدید قرارداد نداشته اند، به نظر می رسد جدایی او از باشگاه لندنی قطعی باشد.

 

 

باشگاه چلسی پیشنهاد تمدید قرارداد دو ساله به ویلیان داده که مورد پسند او قرار نگرفته و این ستاره 31 ساله و برزیلی خواهان قراردادی سه ساله از سوی باشگاه بوده است. مدت هاست باشگاه چلسی با مدیر برنامه ویلیان در ارتباط است، اما توافقی حاصل نشده و بدین ترتیب به نظر جدایی ویلیان قطعی است.

 

اخباری در مورد تمایل بارسلونا به جذب ویلیان در ماه های اخیر شنیده شده و به نظر می رسد بلوگرانا کار دشواری برای خرید این وینگر تند و تیز نخواهد داشت. ویلیان که از سال 2013 به چلسی ملحق شده، در این هفت سال یکی از بهترین بازیکنان این تیم به شمار آمده و دو عنوان قهرمانی لیگ برتر، جام حذفی، جام اتحادیه و لیگ اروپا را کسب کرده است. در حال حاضر ویلیان از نظر قانونی این حق را داراست که با هر تیمی وارد مذاکره شده و توافق کند، اما به نظر می رسد این اتفاق به پایان فصل موکول شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.